Bieganie po Śnieżce, 2 x Śnieżka

Śnieżkę zdobywałem na wiele sposobów, oczywiście trekkingowo ale też na rowerze w ramach imprezy Up Hill Śnieżka raz w roku można wjechać na szczyt, na nartach skiturowych i oczywiście wbiegając.

Podczas tego wypadu plan mieliśmy wyjątkowo przygotowany co nie zawsze nam się zdarza 🙂 Do tego stopnia, że przygotowałem trasę i wgrałem ją do zegarka !

Plan wyglądał tak – piętek wieczorem lądujemy w Karpaczu i idziemy do Samotni, jemy jakiś posiłek przebieramy się i biegniemy na Śnieżkę z czołówkami by lepiej się spało. Pierwszy etap zrealizowany 🙂

 

bieg z Samotni na Śnieżkę
bieg z Samotni na Śnieżkę

Drugiego dnia mieliśmy biec przez Śnieżkę na przełęcz Okraj ale nie udało się z 2 powodów:

1. szlak poniżej Domu Śląskiego był dość mocno oblodzony i nie mogliśmy zbyt szybko biec, ludzie podchodzący do schroniska trochę ze zdziwieniem patrzyli na dwóch szaleńców w butach biegowych na oblodzonej górze podczas, gdy większość miała buty jak na Himalaje zimą 😉

2. Jeden ze szlaków, którym mieliśmy biec był zamknięty i musieliśmy zbiec aż do Karpacza, więc na Okraj nie pobiegliśmy tym razem.

Ale tak czy siak było pięknie, warunki do biegania idealne, widoczki jak ta lala 😉

 

 

nasza trasa biegowa
nasza trasa biegowa
profil trasy 20 km to Śnieżka
profil trasy 20 km to Śnieżka

 

 

 

Sorry:
- Please recheck your ID(s).
- If you are showing a private album, check that the "Retrieve Photos From" option is set to "User's Private Album" and that the Authorization Key is correct.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *