Szklarska Poręba – Śnieżne Kotły wycieczka biegowa

Pobudka 5 rano szybko ogarnąć obowiązki zawodowe by o 7 być gotowym do wyjazdu na trening w Karkonoszach. Zaplanowałem wycieczkę na ok 20 km i jak zawsze wyszło więcej 🙂 Głównym celem były stawki pod Śnieżnymi Kotłami i pobieganie granią. Cel zrealizowany, trasa jest przepiękna aż do Szrenicy tam niestety jest najgorsza część, zaczyna się nudnym betonowym zbiegiem i kończy asfaltem w Szklarskiej koło Kruczych Skał, po drodze mija się wodospad Kamieńczyka. Biegowo fragment to wykasowania – następnym razem muszę wybrać inną ścieżkę, może po prostu zbiec trasą maratonu karkonoskiego.

Z kolei najciekawszym dla mnie fragmentem był odcinek pod śnieżnymi kotłami aż do schroniska Pod Łabskim Szczytem – różnorodny od typowych karkonoskich ścieżek przez kilku metrowe głazy do polanki ze strumykiem a to wszystko z widokiem pionowych ścian Śnieżnych Kotłów. Bajka ! A na trasie było tak:

 

trasa-biegu

Profil trasy
Profil trasy

 

 

 

Sorry:
- Please recheck your ID(s).
- If you are showing a private album, check that the "Retrieve Photos From" option is set to "User's Private Album" and that the Authorization Key is correct.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *